Spotkanie pomiędzy Nieciecza i Arka Gdynia zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-12-11 17:00

Mecz pomiędzy drużynami Nieciecza i Arka Gdynia zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Spotkanie odbyło się na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica w ramach 18. kolejki I ligi. Wynik na przerwę to 1-1, a bramki padły w drugiej połowie.

Mecz pomiędzy Niecieczą a Arką Gdynia

Dzisiaj, 11 grudnia, na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbył się mecz pomiędzy drużyną Niecieczy, która pełniła rolę gospodarza, a Arką Gdynia, której drużyna gościła. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 18. kolejki I Ligi o godzinie 17:00.

Sprawozdanie z meczu

Emocjonujący mecz zaczął się od szybkiego gola strzelonego przez W. Biedrzyckiego z Niecieczy w 9. minucie, co dało gospodarzom prowadzenie 1-0. Arka Gdynia odpowiedziała bramką O. Kobackiego w 25. minucie, doprowadzając do wyrównania 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, aż do 58. minuty, kiedy to A. Radwański zdobył bramkę dla Niecieczy, ustalając ostateczny wynik na 2-1.

Mecz nie obył się bez emocji, a sędzia B. Frankowski przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. W. Biedrzycki z Niecieczy otrzymał kartkę w 45. minucie, podobnie jak J. Gol z Arki Gdynia w 20. minucie. Dodatkowo, A. Trubeha z Niecieczy został ukarany żółtą kartką w 82. minucie. Czerwone kartki nie zostały przyznane.

Atmosfera na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowity klimat i dodając jeszcze więcej emocji do tego spotkania.

Wynik 2-1 na korzyść Niecieczy wprowadza drużynę w świetne nastroje przed kolejnymi meczami z Chrobrym Głogów, Motorem Lublin i Polonią Warszawa. Natomiast Arka Gdynia, mimo porażki, będzie starała się odbudować formę w kolejnych spotkaniach z Stalą Rzeszów, Tychami 71 i nawet z tak mocnym przeciwnikiem jak Manchester City.

Mecz pomiędzy Nieciecza - Arka Gdynia wynik 2-1