Mecz między Stoke City i Norwich dnia 2024-03-16 15:00 na obiekcie bet365 Stadium - końcowy wynik 0-3

W najnowszym starciu Championship Stoke City podejmowało na własnym boisku Norwich. Drużyna gości okazała się zdecydowanie skuteczniejsza, sięgając po zwycięstwo z wynikiem 3-0. Mecz odbył się w bet365 Stadium w ramach 38. kolejki ligowej, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Norwich 2-0. Starcie miało miejsce 2 dni temu, 16 marca o godzinie 15:00, pozostawiając kibiców Stoke City z rozczarowaniem po słabej grze swojej drużyny.

Sprawozdanie z meczu:

Emocjonujące widowisko na bet365 Stadium, gdzie Stoke City podejmowało drużynę Norwich, obie walczące o cenne punkty w ramach rozgrywek Championship. Atmosfera na stadionie była gęsta od napięcia, kibice obu drużyn dopingowali swoich podopiecznych, tworząc niesamowitą kulę dźwięku.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, z zaciętymi pojedynkami na środku boiska. W 24. minucie J. Sargent z Norwich pokazał klasę i otworzył wynik meczu, wykorzystując świetną asystę Borja Sainz. Kibice gości oszaleli z radości, a atmosfera jeszcze bardziej się zagęściła.

Nie minęło wiele czasu, gdy w 28. minucie Gabriel Sara podwyższył prowadzenie Norwich na 0-2. Stoke City próbowało odzyskać kontrolę nad meczem, ale defensywa gości była niezwykle skuteczna.

Druga połowa przyniosła kolejne emocje - w 60. minucie A. Barnes zdobył trzeciego gola dla Norwich, powiększając przewagę na 0-3. Stoke City starało się odwrócić losy spotkania, ale goście zachowali zimną krew i kontrolowali przebieg gry.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki - dla Gospodarzy w 55. minucie Tyrese Campbell, natomiast dla Gości nie odnotowano takich sytuacji. Czerwonych kartek nie było.

Po końcowym gwizdku sędziego Gavin Warda, Norwich cieszyło się z zasłużonego zwycięstwa 3-0 nad Stoke City. Kibice gości świętowali na trybunach, podczas gdy gospodarze muszą teraz spojrzeć w przyszłość i szybko odbudować formę przed kolejnymi spotkaniami w Championship.

Następne mecze dla Stoke City to starcia z Hull City, Huddersfield i West Brom, natomiast Norwich zmierzy się z Plymouth, Leicester i Ipswich. Czy obie ekipy zdołają kontynuować swoje dobre passy? O tym przekonamy się już niebawem.

Stoke City kontra Norwich, wynik 0-3